جمعه, 3 بهمن 1399
  • ساعت : ۰:۱۹:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ 
  • کد خبر : ۲۰۳۳۵۹
تقدیر استاندار اصفهان از مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان
اداره كل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان موفق به كسب رتبه برتر در گروه عمومی و قضایی جشنواره شهید رجایی شد
در جشنواره شهید رجایی که با حضور استاندار اصفهان برگزار شد، اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان رتبه برتر دستگاه های اجرایی استان در گروه عمومی و قضایی را کسب کرد.

در جشنواره شهید رجایی که با حضور استاندار اصفهان برگزار شد، اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان رتبه برتر دستگاه های اجرایی استان در گروه عمومی و قضایی را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان، در هفدهمین روز از دی ماه ۱۳۹۹، جشنواره شهید رجایی با حضور عباس رضایی استاندار اصفهان، علی صبوحی مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان، و شماری از مسئولین استانی در سالن نقش جهان مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شماره سه شهر اصفهان برگزار شد.

 بر اساس این گزارش اداره‌کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان در ارزیابی عملکرد سالیانه دستگاه‌های اجرایی در گروه عمومی و قضایی بیست و سومین جشنواره شهید رجایی حائز رتبه برتر استانی شد که استاندار اصفهان با اهدای تندیس از علی صبوحی تجلیل به عمل آورد.

شایان ذکر است: جشنواره شهید رجایی به‌منظور ارزیابی عملکرد سالیانه دستگاه‌های اجرایی کشور و شناسایی و تقدیر ازتلاشگران عرصه خدمت و در راستای نهادینه کردن فرهنگ ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف به‌ منظور پایش اجرای اصلاح امور اداری برگزار می ‌شود.

در این جلسه همچنین خانم نرگس قربانی و آقای مجید رسولی به عنوان مدیران نمونه و آقای سید علیرضا میرصانع و خانم فاطمه احمدی کارمندان نمونه اداره کل معرفی گردیدند.

لازم بذکر است معاونین و تیم ارزیابی عملکرد اداره کل به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی از طریق ویديو کنفرانس در این مراسم شرکت نمودند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0