جمعه, 3 بهمن 1399
  • ساعت : ۱۴:۲۷:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ 
  • کد خبر : ۲۰۳۰۰۶
پیام علی صبوحی به مناسبت 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت
علی صبوحی مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان به مناسبت 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و همچنین سالروز شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی پیامی صادر نمود

باسمه تعالی

«روز 9 دی برخاسته از بصیرت است،

از دشمن شناسی است، از وقت شناسی است، از حضور در عرصه مجاهدانه است».

مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

حماسه ماندگار نهم دی بدون شک بی نظیرترین حرکت مردمی تاریخ انقلاب اسلامی در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب اسلامی ایران بود که فصل جدیدی از بصیرت، هوشیاری، دشمن شناسی و غیرت دینی و انقلابی در صحیفه تاریخ مبارزات مردم مسلمان ایران را رقم زد.

این حماسه نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و انقلاب ایستاده اند و با درک بالای سیاسی خود اثبات کرده­اند که برای همیشه مدافع ولایت مطلقه فقیه بوده و خواهند بود.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت مظلومانه اولین مدافع حریم ولایت حضرت فاطمه زهرا (سلام ا... علیها) و همچنین اولین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی که دفاع از اسلام را دفاع از ولایت می دانست، فرا رسیدن دهه بصیرت و میثاق با ولایت را گرامی داشته و از خداوند منان عزت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تا اتصال به انقلاب جهانی حضرت مهدی موعود (عج) خواستارم.

 

علی صبوحی

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0