جمعه, 3 بهمن 1399
  • ساعت : ۱۳:۳۷:۴۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ 
  • کد خبر : ۲۰۲۶۴۱
پیام تبریك علی صبوحی مدیركل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان به مناسبت روز پرستار
علی صبوحی مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان به مناسبت میلاد نورانی بزرگ پرستار کربلا ، الگوی صبر و بردباری حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار و تقدیر از زحمات جامعه پزشکی پیامی صادر نمود..

بسمه تعالی

باسلام و تحیات الهی

نامگذاری پنجم جمادی الاول، سالروز میلاد نورانی بزرگ پرستار کربلا، الگوی صبر و بردباری حضرت زینب کبری (س) به عنوان روز پرستار، ادای احترام به پرستارانی است که مهربانی شان مرهمی برای بیماران و تلاش دلسوزانه شان، وسیله ای برای بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتی به آنان است.

اهمیت حوزه سلامت و نقش بی بدیل پرستار در رشد و بالندگی کشور و همچنین زحمات بی دریغ این مدافعان ایثارگر و میراث‌داران خون شهدا در ارتقاء سلامت جامعه که با روحیه انقلابی و جهادی در راستای خدمت رسانی به مردم در خط مقدم پیشگیری و مقابله با بیماری ها بخصوص ویروس منحوس کرونا هستند برکسی پوشیده نیست.

اینجانب ضمن تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) اسوه و الگوی پرستاری و استقامت و روز پرستار و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام خصوصا شهدای عرصه سلامت، از زحمات صادقانه جامعه پزشکی استان به ویژه پرستارانی که مسئولیت سنگین مراقبت و بهبود بیماران را بر دوش دارند، تقدیر و تشکر نموده، موفقیت و بهروزی این قشر فداکار را از درگاه ایزد منان خواهانم.

 

علی صبوحی

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0