پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

حریم خصوصی

به پرتال اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان خوش آمدید. در اين بيانيه شرح داده مي شود كه چه اطلاعاتي ، چگونه و به چه منظور از كاربران دريافت شده و درباره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضيح داده مي شود. اگر در هنگام استفاده از اين پايگاه اينترنتي، از شما اطلاعاتي خواسته شود كه هويت‌تان را آشكار كند مي‌توانيد مطمئن باشيد كه از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده مي‌شود. در هر حال تعهدات و مسئوليت‌هاي اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان محدود به توانايي‌ها و امكانات اداره کل بوده است.

ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما مي‌توانيد با مراجعه به اين صفحه از تغييرات ايجاد شده در بيانيه حفظ حريم خصوصی مطلع شويد.

اطلاعاتی که دریافت می گردد:

به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. اين اطلاعات براي اعمال خدمات، حفظ کيفيت خدمات، و به منظور گزارشگیری به کار گرفته مي‌شود.

این اطلاعات شامل اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی،کدملي, شماره تلفن، شماره همراه ونام دستگاه اجرایی می باشد.

چگونگی بهره برداری از اطلاعات :

به منظور شناخت نیازهای کاربران، از اطلاعات گردآوری شده براي اهداف ذيل استفاده مي‌کند:

1. ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران

2. استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها

3. ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و يا ديگر اطلاعات

امنیت اطلاعات :

اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان اطلاعات شخصی و هویتی شما را به شکل كنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسي‌ها، استفاده و افشاهاي تأييد نشده محافظت مي‌كند.

استفاده از کوکی ها :

پرتال اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان از کوکی‌ها به منظور کمك كردن به شما در راستاي شخصي‌سازي تجربه آنلاين‌تان استفاده مي‌كند. كوكي يك فايل متني است كه توسط سرور پرتال بر روي هارد ديسك شما قرار داده مي‌شود تا بتواند اطلاعاتي در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. كوكي‌ها نمي‌توانند به منظور اجراي برنامه‌ها يا ارائه ويروس‌ها به رايانه شما مورد استفاده قرار گيرند.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را داريد. بسياري از مرورگرها به طور خودکار کوکي‌ها را قبول مي‌كنند اما اگر خواستيد، مي‌توانيد معمولاً تنظيمات مرورگر خود را براي نپذيرفتن كوكي‌ها تنظيم كنيد.

مالکیت معنوی و حق انتشار :

این اداره کل براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/11/1395 خود را به ملزم رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران دانسته و از کاربران، آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قراردادن آن به دیگران خودداری می نماید.

این پرتال و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامي ايران ، تحت مالکيت اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان مي‌باشد.

هیچ نام ،آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در پرتال وجود ندارد.

ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایي دیگر وجود داشته باشد که در اين صورت، حقوق مالکيت ما محتواي آن سايت‌ها را در بر نمي‌گيرد و براي اطلاع از نحوه استفاده از محتواي آنها به بخش شرايط و قوانين و يا بخش مالكيت معنوي خود آن سايت‌ها بايد رجوع شود.

اطلاعات تماس :

اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان نظرات شما در خصوص محتوای " بیانه حفظ حریم خصوصی" اين اداره کل را گرامي مي‌دارد. اگر معتقديد که اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان به اين بيانیه وفادار نمانده، لطفا از طريق لینک "تماس با ما" با ما تماس بگیرید.  


5.7.13.0
گروه دورانV5.7.13.0