نام زیرپورتال : اصفهان
اخبار استانی

1397/5/24 چهارشنبه

در ادامه سفر دکتر جلیلی به استان اصفهان صورت گرفت:

دکتر جلیلی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت امور اقتصادی ودارایی درادامه سفر به استان اصفهان به همراه علی صبوحی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان و مدیران کل مالیاتی ، بیمه و گمرک در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان سمیرم حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان دکتر جلیلی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت امور اقتصادی ودارایی درادامه سفر به استان اصفهان به همراه علی صبوحی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان و مدیران کل مالیاتی ، بیمه و گمرک در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان سمیرم حضور یافت.

دکتر جلیلی در جلسه شورای اشتغال شهرستان سمیرم گفت نگاه به توسعه اقتصادی کشور باید همه جانبه باشد ودرهر شهر و روستا باید تلاش همه مردم در جهت توسعه اقتصادی و فرهنگی آن منطقه باشد.

وی گفت در حوزه اقتصاد دو بخش وجود دارد یکی وزارتخانه هایی که امور زیر ساختی اقتصاد را بر عهده دارند و از این طریق تولید ثروت می‌کنند.

دکتر جلیلی گفت وزارت امور اقتصادی ودارایی به عنوان واسطه در اقتصاد کشور عمل می‌نماید.

وی بیان داشت درآمدهای کشور باید از طریق دستگاههای مرتبط تأمین شود. لیکن بازتوزیع آن درآمدها و ثروت ها باید با رعایت عدالت صورت گیرد یعنی مناطق کمتر برخوردار از سهم بیشتری برخوردار باشند.

وی گفت یکی از راههای تحقق این امر توجه به سند توسعه استان و سند آمایش شهرستان است.

دکتر جلیلی بیان داشت در خصوص احداث منطقه ویژه اقتصادی بررسی های لازم انجام شود از جهت انطباق با قوانین و در صورت نیاز مطرح شود تا از مرکز پیگیری شود.

وی گفت توجه به صنایع تبدیلی کشاورزی راه برون رفت شهرستان سمیرم از بحران پیش رو است.

دکتر جلیلی گفت مدیران وزارتی در استان به طور مرتب در شهرستان ها حضور پیدا کنند و به درد دل مردم گوش کنند و گزارش جلسات و اقدامات صورت گرفته به وزارتخانه و همچنین نمایندگان محترم استان در مجلس ارائه گردد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^