نام زیرپورتال : اصفهان
اخبار

1396/2/30 شنبه

برگزاری سومین جلسه ستاد درآمد استان اصفهان

علی صبوحی دبیرستاد درآمد استان اظهار داشت: بر اساس جدول تهیه شده توسط اداره خزانه بر اساس مبالغ مصوب در فروردین ماه با 30 درصد کاهش و همچنین نسبت به مدت مشابه سال قبل با 31درصد کاهش روبرو هستیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان ، سومین جلسه ستاد درآمد استان در محل دفتر مدیرکل امور مالیاتی برگزار گردید.
علی صبوحی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و دبیرستاد تجهیز درآمد استان به ارائه توضیحاتی در خصوص وضعیت وصولی درآمدها در فروردین ماه سال جاری پرداخت.
ایشان اظهار داشت بر اساس جدول تهیه شده توسط اداره خزانه بر اساس مبالغ مصوب در فروردین ماه با 30 درصد کاهش و همچنین  نسبت به مدت مشابه سال قبل با 31درصد کاهش روبرو هستیم که کسری درآمد وصولی نسبت به مصوب مبلغ 3.668.602میلیون ریال می باشد.
در ادامه دکتر اکبری رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس ستاد تجهیز درآمد استان با اشاره به موضوع جلسه گزارش ارائه شده توسط مدیرکل امور مالیاتی استان و را مطلوب ارزیابی نمود و خواستار تهیه این گزارش به صورت ده ساله شد تا بتوان روند وصول درآمدی شهرستانها را در طول یک دوره 10 ساله مورد تجزیه و تحلیل قرار داد.
سپس ایشان با اشاره به گزارش مذکور اظهار داشت فاصله وصولی درآمدهای مالیاتی در شهر اصفهان با سایر شهرستانهای استان بسیار بالا بوده که در این زمینه نیز آسیب شناسی لازم صورت پذیرد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^