پیوندها

نظرسنجي از ارباب رجوع از طريق فرم مربوطه

براساس ماده 8 طرح تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع در نظام اداری کشور واحدهای اجرایی موظفند هنگام ورود ارباب رجوع برگ نظرسنجی در اختیار وی قرار دهند و نظر ارباب رجوع را در خصوص نحوه گردش کار همچنین تطبیق یا عدم تطبیق آن با اطلاعات اعلام شده قبلی و رفتار متصدیان انجام کار جویا شوند.

در این راستا اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان مبادرت به تهیه فرم نظرسنجی از ارباب رجوع نموده است که براساس آن نظرات ارباب رجوع و نحوة ارایه خدمات و چگونگی برخورد با مراجعین و در پایان نظرات و پیشنهادات آنها جهت اصلاح امور و رفع مشکلات و موانع درخواست گردیده است.
قابل ذکر است که فرم نظرسنجی در مبدا ورودی ساختمان بین ارباب رجوع توزیع و از آنها درخواست می گردد که به دقت مطالعه و سؤالات پاسخ دهند و در هنگام خروج در صندوقی که به همین منظور تهیه شده است بیندازند. و همچنین مراجعین محترم می توانند فرم نظر سنجی را تکمیل و به پست الکترونیکی es.mefa@chmail.ir ارسال نمایند.
برگه های نظرسنجی هر روز جمع آوری و در پایان هر ماه طبق فرمهای ارسالی از سازمان مدیریت و برنامه‏ریزی طبقه بندی و تکمیل می شود و یک نسخه از آن برای اطلاع رییس یا مدیر واحد مربوطه یک نسخه برای واحد امور اداری (کارگزینی) به منظور انجام اقدامات لازم ارسال و یک نسخه نیز در واحد تکمیل کننده فرم بایگانی می شود.

دانلود برگ نظرسنجی از ارباب رجوع
 

نظرسنجي از ارباب رجوع از طريق سيستم پيامك اداره کل
نظرسنجي
کلیه هموطنان و همکاران محترم می توانند نظرات ؛ پیشنهادات ؛ انتقادات و شکایات خود را از طریق پیامک به شماره 1000002240242 اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان ارسال نمایند.
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^