وزارت امور اقتصاد و دارایی
صفحه خانه
تماس با ما
English
پيوندها
پايگاه اطلاع رساني دولت
درگاه ملي خدمات الكترونيكي ايران
 
دومین گردهمایی ذیحسابان و معاونین ذیحساب دستگاههای اجرایی استان در سال 94

آقای صبوحی عنوان داشت: با توجه به تأمین نقدینگی اعتبارات تملک دارائی های سرمایه ای سال 93 و فرصت محدود سال مالی اعتبارات مذکور از همکاران ذیحساب خواست ، همکاری موثر برای جذب بهینه مانده این اعتبارات را با دستگاههای اجرائی داشته باشند.
تقدیر و تجلیل از جانبازان اداره کل در روز میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز

آقای صبوحی مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان در روز میلاد علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز با جانبازان گرانقدر اداره کل دیدار و از آنان تقدیر و تجلیل نمودند.
دومین جلسه کارگروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع استان اصفهان در سال 94

آقای صبوحی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و دبیرکار گروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع استان، ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضاء اظهار داشت: امید است با استفاده از تجربیات سال گذشته و برنامه ریزی و پایش مستمر درآمدهای پیش بینی استان محقق شود.
بررسی فرصت های سرمایه گذاری شرکت چینی تورن

آقای رئیسی معاون اقتصادی از قانون تشویق و حمایت از سرمایه گذاری خارجی به عنوان قانونی مترقی و پیشرفته که می تواند تضمین قابل توجه و مناسبی برای پوشش ریسک های سرمایه گذاران خارجی باشد، نام برد.
حضور بانوان و مدیران اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان در گلستان شهدا

بانوان اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان بهمراه مدیران به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر با حضور در گلستان شهدای اصفهان با آرمانهای امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمودند.
آرشيو
1394/1/27 پنجشنبهاولین جلسه کارگروه تخصصی درآمدهاو تجهیز منابع استان اصفهان در سال 94

آقای صبوحی دبیر ستاد درآمد استان گفت: درآمدهای عمومی استان طی سال 93 با تلاش و پیگیری کلیه دستگاههای اجرایی به طور کامل محقق و نسبت به سال قبل 40 درصد رشد داشته است.

1394/1/24 دوشنبهاولین گردهمائی ذیحسابان ومعاونین ذیحساب استان اصفهان در سال 94

آقای صبوحی در جلسه ذیحسابان از تلاش ها و زحمات همه ذیحسابان ، معاونین ذیحساب و مدیران مالی که با توجه به مشکلات کمبود نقدینگی با مدیریت صحیح در پرداخت ها و جذب و مصرف بهینه اعتبارات هزینه ای در سال قبل، عملکرد موفقی داشتند، تشکر نمود.

1394/1/23 يكشنبهبرگزاری مراسم بزرگداشت مقام زن و روز مادر در اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان

به مناسبت میلاد دخت نبی اکرم(ص)، عطای خداوند سبحان، کوثر قرآن حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن مراسم جشنی در اداره کل امور اقتصادی ودارایی اصفهان برگزار گردید و از بانوان اداره کل تقدیر گردید.

1394/1/20 پنجشنبهنشست بررسی فرصت های همکاری اقتصادی اصفهان و هند در اتاق بازرگانی اصفهان

نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اصفهان گفت: تا کنون12 کشور بالغ بر 7/1 میلیارد دلار در بخش های مختلف استان اصفهان سرمایه گذاری نموده اند و با توجه به پتانسیلها و فرصتهای سرمایه گذاری در اصفهان امید است هند نیز به عنوان سیزدهمین کشور در عرصه سرمایه گذاری خارجی اصفهان حضور یابد.

1393/12/26 سه شنبهکسب عنوان برترین دستگاه اجرایی استان اصفهان در هفدهمین جشنواره شهید رجایی توسط اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان

اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان موفق به کسب عنوان برترین دستگاه اجرایی استان و 4 رتبه اول در شاخص های ، اختصاصی ، مجموع شاخص ها و محور صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری در هفدهین جشنواره شهید رجایی استان گردید.

1393/12/23 شنبهحضور مدیران و کارکنان امور اقتصادی ودارایی در مراسم ویژه بزرگداشت شهدا

مدیران و کارکنان امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان در مراسم ویژه بزرگداشت شهدا که 21 اسفندماه در گلستان شهدای اصفهان برگزار گردید حضور یافتند.

1393/12/20 چهارشنبهبازدید نمایندگان مرکز خدمات سرمایه گذاری استان از شرکت صنایع خمیروکاغذاترک

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان، نمایندگان دستگاه های اجرایی در مرکزخدمات سرمایه گذاری از شرکت صنایع خمیروکاغذاترک در شهرک صنعتی فولاد بازدید نمودند.

1393/12/16 شنبهبرگزاری کارگاه آموزشی نظام حسابداری بخش عمومی با رویکرد تعهدی

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان، این اداره کل در راستای اجرای بند 9 سیاستهای اقتصاد مقاومت و یا هدف آموزش ذیحسابان ، معاونین ذیحساب و کارشناسان مالی استان با مباحث نظام حسابداری بخش عمومی با رویکرد تعهدی کارگاه آموزشی در محل این اداره کل برگزار نموده است.

1393/12/15 جمعهبازدید از پروژه سرمایه گذاری خارجی (طرح مرکز سلامت دکتر سیدمحمد یوسفی)

آقای صبوحی مدیرکل و نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان گفت: تنها راه حل مشکلات اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار سرمایه گذاری است

آرشيو
اطلاعيه ها
نظرسنجي سازمان امور اقتصادي ودارايي استان اصفهان
امكان ارسال پيام كوتاه به سازمان امور اقتصادي ودارايي استان اصفهان
انتصابات
ارتباط با مديركل
مدیرکل دارایی
خبر به روايت تصوير
سایت های خبری

اوقات شرعي
True
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 79752294
تعداد بازديد زيرپورتال: 1070394
اين زيرپورتال امروز: 905
تعداد بازديد اين صفحه: 474443
در امروز: 62903
اين صفحه امروز: 312
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MefaGuest)


Powered By Sigma ITID.