وزارت امور اقتصاد و دارایی
صفحه خانه
تماس با ما
English
پيوندها
پايگاه اطلاع رساني دولت
درگاه ملي خدمات الكترونيكي ايران
 

بررسی فرصت های همکاری تجاری و سرمایه گذاری در صنایع خودرو اصفهان و گواندونگ

نشست مشترک بررسی فرصت های تجاری وسرمایه گذاری درصنایع خودرو اصفهان وگواندونگ چین درسالن اجتماعات اتاق اصفهان برگزار گردید.
نهمین جلسه کارگروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع استان اصفهان

آقای صبوحی گفت: وصول درآمدهای استان طی 8 ماهه سال جاری مبلغ26.730.567 میلیون ریال بوده که 4درصد نسبت به سهم درآمد پیش بینی شده مازاد وصولی داریم.
همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری در استان اصفهان

آقای کوده ئی مدیرکل سرمایه گذاری های خارجی وزارت اموراقتصادی ودارایی در همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری در استان اصفهان گفت: برای حمایت از سرمایه گذاری خارجی در طرح های گردشگری، فرهنگ سازی در این زمینه ضروری است.
تقدیر و تشکر از مدیران کل بازنشسته ادارات امور اقتصادی ودارایی منطقه 4 کشور در اصفهان

آقای صبوحی گفت: بازنشستگان به عنوان استاد و پیشکسوت در عرصه خدمات صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول سالهای خدمت اداری ، منشاء خدمات ارزشمند بوده اند.
سومین جلسه هم اندیشی مدیران کل منطقه 4 کشور

سومین جلسه هم اندیشی مدیران کل امور اقتصادی ودارایی منطقه 4 کشور در اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان برگزار گردید.
آرشيو
1393/9/1 شنبهششمین جلسه ذیحسابان و معاونین ذیحساب دستگاههای اجرایی استان

ششمین جلسه ذیحسابان دستگاههای اجرایی استان با حضور مدیرکل نظارت بر ذیحسابیها و مدیرکل هماهنگی و تلفیق حسابها و روشهای حسابداری وزارت امور اقتصادی ودارایی برگزار گردید

1393/8/26 دوشنبهجلسه ذیحسابان و معاونین ذیحساب باحضور مدیرکل و معاونین دیوان محاسبات استان

آقای صبوحی بحث پیگیری در زمینه تسویه و واریز اقلام سنواتی را از اولویتهای کاری ذیحسابان برشمرد و از تلاش و پیگیری آنها در تسویه و واریز این اقلام تشکر نمود.

1393/8/17 شنبهوزیر اقتصاد عنوان کرد:فردای روشن اقتصاد کشور، حاصل الگوپذیری از آموزه های امام حسین (ع)

وزیر امور اقتصادی و دارایی رشد سرمایه گذاری، تولید ناخالص داخلی و کاهش نرخ رشد تورم طی بیش از یک سال اخیر و بروز نشانه های فردای روشن برای اقتصاد کشور را، حاصل الگو پذیری مردم و دولت از آموزه های امام حسین (ع) و وقایع جانسوز کربلا عنوان کرد.

1393/8/11 يكشنبهحضور مدیران و کارکنان اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان در مراسم تشییع دو شهید جنگ تحمیلی

آقای صبوحی مدیرکل امور اقتصادی ودارایی به همراه معاونین و کارکنان اداره کل در مراسم تشییع پیکر پاک دو تن از شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به نام های شهید حسن عباسی تودشکی که در سال 1362 در عملیات خیبر به شهادت رسید و شهید سید ابوالقاسم معین الدینی از فرماندهان گردان های ارتش جمهوری شرکت نمودند.

1393/8/11 يكشنبهحضور مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اصفهان در ششمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش

مرکزخدمات و ستادسرمایه گذاری استان اصفهان با حضور و پرپایی غرفه در این نمایشگاه به معرفی وتشریح مزایا، اولویت ها و فرصت های سرمایه گذاری در بخش های مختلف فعالیت اقتصادی استان اصفهان پرداخت

1393/8/4 يكشنبهچهارمین جلسه ذیحسابان و معاونین ذیحساب در سال 93

آقای صبوحی مدیر کل امور اقتصادی ودارایی استان بیان داشت: یکی از معیارهای ارزیابی استان ها در سال جاری بحث تسویه و واریز اقلام سنواتی در استان ها می باشد و پیگیری این امر می بایست از اولویت های کاری ذیحسابان باشد.

1393/7/28 دوشنبهطیب نیا در مصاحبه با شبکه سی سی تی وی چین مطرح کرد؛مدیریت کارآمد اقتصاد، تحریم ها را نا کارآمد کرد

شبکه سی سی تی وی چین در حاشیه اجلاس پاییزه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول در گفتگویی با علی طیب نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان به بررسی وضعیت اقتصاد ایران، تحولات بین المللی و روابط فی مابین ایران و چین پرداخت.

1393/7/26 شنبههفتمین جلسه کارگروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع استان اصفهان در سال 1393

دبیر ستاد درآمد بیان داشت: تا پایان شهریورماه درآمدهای استان معادل 96 درآمد مصوب است که در این زمینه تلاش های دستگاههای اجرایی بویژه اداره کل امور مالیاتی قابل تقدیر می باشد.

1393/7/10 پنجشنبهدیدار مدیرکل امور اقتصادی ودارایی از جانبازان انقلاب اسلامی در هفته دفاع مقدس

مدیرکل امور اقتصادی ودارایی به همراه مسئولین اداره کل بنیاد شهید انقلاب اسلامی ومعاونین ، رئیس حراست و روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی و با حضور در منزل از جانبازان گرانقدر جنگ تحمیلی تقدیر و تجلیل نمود

آرشيو
اطلاعيه ها
نظرسنجي سازمان امور اقتصادي ودارايي استان اصفهان
امكان ارسال پيام كوتاه به سازمان امور اقتصادي ودارايي استان اصفهان
ساير اخبار اقتصادي استان
خبر به روايت تصوير
سایت های خبری

اوقات شرعي
True
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MefaGuest)


Powered By Sigma ITID.