صفحه خانه
تماس با ما
English
پیوندها
پایگاه اطلاع رسانی دولت
درگاه ملی خدمات الکترونیکی ایران
 
دیدار و تجلیل از جانبازان هشت سال دفاع مقدس در آسایشگاه شهید مطهری اصفهان
آقای میرباقری معاون توسعه مدیریت و منابع به همراه ایثارگران ، جانبازان و بسیجیان اداره کل در هفته دفاع مقدس با حضور در آسایشگاه جانبازان شهید مطهری اصفهان ضمن تقدیر و تجلیل از رشادتهای این عزیزان در طول 8 سال دفاع مقدس، عنوان نمود: هفته دفاع مقدس یادآور مجاهدت و ایستادگی ملتی است که با تمام وجود در مقابل ستمگری های استکبار جهانی ایستاد و با رشادت ها و جانفشانی رزمندگان غیورش، پرچم سرافرازی و اقتدار میهن اسلامی را به اهتزاز درآوردند.


تجلیل و تقدیر از جانبازان ، آزادگان و خانواده های معظم شهدا به مناسبت هفته دولت
مدیرکل امور اقتصادی ودارایی اصفهان عنوان داشت: عزت امروز ملت شریف ایران مدیون از خود گذشتگی و فدارکاری همه شهیدان و جانبازان دفاع مقدس و رزمندگان اسلام است.


پنجمین جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع استان اصفهان در سال 94
آقای صبوحی مدیرکل امور اقتصادی ودارایی و دبیرستاد درآمد استان از وصول درآمدها به مبلغ 12،283،427 میلیون ریال در تیرماه سال جاری خبر داد.


حضور مدیران و کارکنان اداره کل در مراسم غبار روبی گلستان شهدا
مدیران و کارکنان اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان روز دوشنبه 2/6/94 همزمان با آغاز هفته دولت و به همین مناسبت با حضور در مراسم غبار روبی گلستان شهدای اصفهان بار دیگر با آرمانهای شهدای انقلاب تجدید میثاق نمودند.


1394/6/2 دوشنبهپیام تبریک مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان به مناسبت هفته دولت


1394/5/27 سه شنبهوزیر اقتصاد تاکید کرد:تعامل هر چه بیشتر سیستم مالیاتی، گمرک و قوه قضاییه با تولید کنندگان در فضایی همدلانه

وزیر امور اقتصادی و دارایی بر سیاست این وزارتخانه مبنی بر ایجاد فضای تفاهمی و همدلانه میان سیستم مالیاتی، گمرک و قوه قضاییه با تولید کنندگان تاکید کرد.

1394/4/25 پنجشنبهچهارمین جلسه کارگروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع استان اصفهان در سال 94

آقای صبوحی دبیرستاد درآمد استان از وصول درآمد استان در خرداد ماه سال جاری خبرداد...

1394/4/21 يكشنبهنامه مهم وزیر اقتصاد به معاونت ها و سازمان های زیرمجموعه در خصوص عملکرد سال گذشته

نامه مهم وزیر اقتصاد به معاونت ها و سازمان های زیرمجموعه در خصوص عملکرد سال گذشته وزیر امور اقتصادی و دارایی اقتصاد طی نامه های جداگانه خطاب به معاونین وزارت اقتصاد و روسای سازمانهای تابعه، نکاتی را در جهت بهبود فعالیتهای دستگاههای تابعه خواستار شد.

1394/4/20 شنبهوزیر اقتصاد خبر داد:برنامه دولت برای اختصاص فصل ویژه صنعت بیمه در برنامه ششم توسعه

وزیر امور اقتصادی و دارایی از برنامه دولت برای اختصاص یک فصل ویژه در برنامه ششم توسعه به منظور ارتقای جایگاه و توسعه صنعت بیمه با اتکاء به مشارکت بخش خصوصی خبر داد.

1394/4/19 جمعهوزیرمحترم اقتصاد در راهپیمایی روز قدس عنوان کرد:پس از لغو تحریم‌ها نیزمسیر اقتصاد مقاومتی را ادامه خواهیم داد

دکتر علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی ودارایی به همراه مدیران و کارکنان زیر مجموعه وزارت متبوع در استان ، همگام با مردم مومن و روزه دار اصفهان در مراسم راهپیمایی روز قدس شرکت نمودند.

1394/3/10 يكشنبهسومین جلسه کارگروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع استان اصفهان در سال 94

آقای صبوحی دبیر ستاد درآمد استان از ذیحسابان و معاونان ذیحساب دستگاه های اجرایی استان خواست که روند وصول درآمدهای استان را در پایان هر ماه با اهتمام ویژه مورد بررسی و پیگیری قرارداده و با آسیب شناسی، مشکلاتی را که باعث عدم تحقق درآمدهای دستگاه های اجرایی می شود را به دبیرخانه ستاد درآمد استان گزارش نمایند.

1394/3/2 شنبهتقدیر و تجلیل از جانبازان اداره کل در روز میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز

آقای صبوحی مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان در روز میلاد علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز با جانبازان گرانقدر اداره کل دیدار و از آنان تقدیر و تجلیل نمودند.

بيشتر

خبر به روایت تصویر
اوقات شرعي
True
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MefaGuest)


Powered By Sigma ITID.