وزارت امور اقتصاد و دارایی
صفحه خانه
تماس با ما
English
پيوندها
پايگاه اطلاع رساني دولت
درگاه ملي خدمات الكترونيكي ايران
 
حضور مدیران و کارکنان امور اقتصادی ودارایی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه همراه با مردم شهید پرور اصفهان

مدیران و کارکنان اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان، همگام با مردم شهیدپرور اصفهان در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه شرکت نمودند. و با حضور در یوم الله 22 بهمن بار دیگر با آرمانهای رهبرکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) ، رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) و شهدای گرانقدر تجدید میثاق نمودند.
وزیر اقتصاد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان دیدار کرد

علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی با آیت الله طباطبایی نژاد نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه اصفهان دیدار و به تعدادی از مصدومان و آسیب دیدگان حوادث رانندگی در اصفهان از محل صندوق تأمین خسارتهای بدنی، دیه پرداخت شد.
همایش توسعه و سرمایه گذاران در سیزدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید به اصفهان

دکتر طیب نیا اظهار داشتند: رویکرد دولت و وزارت امور اقتصادی و دارایی بهبود محیط کسب و کار به عنوان هدف اصلی است و اقدامات اجرایی و مطالعاتی متعددی در این وزارتخانه در قالب ایجاد دفتر پایش محیط کسب و کار...
یازدهمین جلسه کارگروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع استان اصفهان

آقای صبوحی بیان نمود با برنامه ریزی و تلاش دستگاههای اجرایی استان درآمدهای عمومی 10 ماهه استان 104 درصد محقق و نسبت به مدت مشابه سال قبل 34 درصد رشد داشته است.
تجدید میثاق کارکنان اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان با آرمانهای امام راحل در سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

آقای صبوحی مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان به همراه کارکنان اداره کل با حضور در مراسم ویژه 12 بهمن سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب به میهن اسلامی ایران در گلستان شهدا بار دیگر با آرمانهای انقلاب اسلامی ایران تجدید میثاق نمودند.
آرشيو
1393/11/14 سه شنبهاستاندار اصفهان خبر داد: سامانه ی 111 ، محور اصلی ارتباط مردم با رئیس جمهور و هیئت دولت

استاندار اصفهان اعلام نمود: سامانه ی 111 به عنوان محور اصلی ارتباط مردم با رئیس جمهور و هیئت دولت از 24 ساعت قبل از سفر تا 24 ساعت بعد از سفر به صورت شبانه روزی آماده ی پاسخگویی و دریافت مشکلات مردم است.

1393/11/12 يكشنبهبررسی فرصت های سرمایه گذاری مشترک در اصفهان و سنگاپور

مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اصفهان میزبان هیات تجاری سنگاپور به منظور بررسی راه های توسعه همکاری های اقتصادی میان استان اصفهان و سنگاپور و زمینه سازی برای عزیمت هیات بلندپایه تجاری سنگاپوری به استان اصفهان بود.

1393/11/12 يكشنبهبرپایی نمایشگاه عکس ویژه ایام الله دهه مبارک فجر در اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان

در اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و سی و ششمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران نمایشگاه عکس پیروزی انقلاب و همچنین عملکرد اداره کل برپا گردید و در معرض دید عموم قرار گرفت.

1393/11/12 يكشنبهمراسم معارفه و تکریم معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی ودارایی اصفهان

مراسم معارفه و تکریم معاون جدید و سابق اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان با حضور علی صبوحی ، معاونین و همکاران این اداره و همچنین جمعی از مسئولین و کارشناسان بانک ملی ایران در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید.

1393/11/6 دوشنبهکسب رتبه برتر اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان در تهیه و تنظیم وارائه صورتحساب عملکرد بودجه سال 1392

اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان در تهیه و تنظیم وارائه صورتحساب عملکرد بودجه سال 1392 حائز رتبه برتر گردید.

1393/10/23 سه شنبهبه منظور پیاده سازی و بکار گیری نظام حسابداری تعهدی در سال 1394 ابلاغ شدنامه وزیر اقتصاد برای روسای دستگاه های اجرایی کشور

وزیر امور اقتصادی و دارایی با ابلاغ نامه ای به کلیه دستگاه های اجرایی مشمول ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری، خواستار همکاری بالاترین مقام دستگاه اجرایی جهت پیاده‌سازی و بکارگیری نظام حسابداری بخش عمومی (تعهدی) از سال 1394 شد.

1393/10/8 دوشنبهحضور مدیران و کارکنان امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان در مراسم 9 دی

مدیران و کارکنان امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان در مراسم 9 دی که در خیمه حسینی گلستان شهدای اصفهان برگزار گردید شرکت نمودند.

1393/10/6 شنبهبازدید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اصفهان از غرفه اداره کل امور اقتصادی ودارایی

آقای سیستانی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان از غرفه اداره کل امور اقتصادی ودارایی در بیستمین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری بازدید نمود.

1393/10/3 چهارشنبهوزیر اقتصاد:آغاز بحث های کاهش نرخ سود بانکی در دولت

وزیر امور اقتصادی و دارایی از آغاز بحث های کاهش نرخ سود بانکی در دولت خبر داد و گفت: تغییر نرخ سود بانکی هم اکنون در حال بحث و گفت و گو است و امیدواریم هرچه زودتر تصمیم گیری در خصوص آن انجام شود هرچند این کاهش دستوری نخواهد بود بلکه با بهره گیری از سیاست های مناسب اقتصادی و به صورت طبیعی است.

آرشيو
اطلاعيه ها
نظرسنجي سازمان امور اقتصادي ودارايي استان اصفهان
امكان ارسال پيام كوتاه به سازمان امور اقتصادي ودارايي استان اصفهان
انتصابات
خبر به روايت تصوير
سایت های خبری

اوقات شرعي
True
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 66479637
تعداد بازديد زيرپورتال: 860960
اين زيرپورتال امروز: 282
تعداد بازديد اين صفحه: 387304
در امروز: 5031
اين صفحه امروز: 31
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MefaGuest)


Powered By Sigma ITID.