صفحه خانه
تماس با ما
English
پیوندها
پایگاه اطلاع رسانی دولت
درگاه ملی خدمات الکترونیکی ایران
 
هفتمین گردهمایی ذیحسابان و معاونین ذیحساب استان اصفهان
آقای صبوحی گفت: استان اصفهان به دلیل داشتن ظرفیتهای بالا در جذب سرمایه گذاران به ویژه در بخش سرمایه گذاری خارجی ، نیازمند داشتن یک مرکز خدمات سرمایه گذاری بسیار مطلوب می باشد ، تا با کم کردن بوروکراسی اداری و متمرکز نمودن خدمات قابل ارائه به سرمایه گذاران ، بتوان زمینه بهره برداری بهتر از این ظرفیت حداکثری را فراهم نماید


دکتر خزاعی در مراسم افتتاح مرکز خدمات سرمایه گذاری استان عنوان داشت:
تجهیز مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در اصفهان که به صورتی آبرومندانه و قابل عرضه خدمات به سرمایه گذاران خارجی انجام شده است بسیار ارزشمند می باشد و مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استانها بایستی به عنوان یک شبکه خدمتگزاری برای سرمایه گذاری بصورت عام عمل کند و اصفهان در این راه پیشرو بوده است.


افتتاح مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اصفهان با حضور دکتر خزاعی معاون محترم وزیر و استاندار محترم اصفهان
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان گفت: امروزه از سرمایه‌گذاری به عنوان موتور محرک رشد توسعه اقتصادی هر کشوری نام می‌برند و تمامی کشورها به دلایل مزایای جذب سرمایه‌گذارای خارجی چه در سطح کلان و چه خرد به دنبال جذب آنها هستند.


مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی استان اصفهان به زودی افتتاح می شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان، مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی استان با حضور جناب آقای دکترخزاعی معاون محترم وزیر و رئیس سازمان سرمایه گذاری ، استاندار محترم و مدیران کل سازمانها و ادارات و مدیران بخش خصوصی استان روز شنبه مورخ 09/08/94 افتتاح میگردد.


1394/7/30 پنجشنبهششمین جلسه ستاد تجهیز درآمد استان اصفهان

آقای صبوحی در جلسه گفت: با توجه به هم پوشانی وظایف کارگروه وستاد، لذا کارگروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع حذف و عملا ستاد تجهیز درآمد با شرح وظایف مشخص و تعیین دستگاههای اجرایی مربوطه به عنوان عضو توسط ریاست ستاد تشکیل و اقدام می نماید.

1394/7/26 يكشنبهوزیر اقتصاد در نشست تبیین سیاستهای رونق اقتصادی خبرداد:بازپرداخت 5 هزار میلیارد تومان برهی طلبکاران دولت طی 6 ماه آینده

وزیر امور اقتصادی و دارایی که در نشست خبری تبیین سیاست های تسریع در رونق اقتصادی به همراه رییس کل بانک مرکزی و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور سخن می گفت، از بازپرداخت پنج هزار میلیارد تومان بدهی طلبکاران دولت در چارچوب بسته جدید اقتصادی دولت طی شش ماه آینده خبر داد.

1394/7/17 جمعهتقدیر و تجلیل از بازنشستگان اداره کل به مناسبت روز خانواده و بازنشستگان

به مناسبت روز خانواده و بازنشستگان از بازنشستگان اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

1394/6/10 سه شنبهچهارمین گردهمائی ذیحسابان ومعاونین ذیحساب دستگاههای اجرایی استان اصفهان

آقای صبوحی گفت: با توجه به الزام کلیه دستگاههای اجرائی مبنی بر ارائه صورتحسابهای ماهانه به صورت تعهدی از ابتدای سالجاری، دستگاههائی که تاکنون به هر دلیلی، حسابداری تعهدی را اجرائی ننموده اند ، می بایست هر چه سریعتر موانع و مشکلات موجود در اجرا را مرتفع کرده و صورتحسابهای ماهانه خود را با سیستم تعهدی به اداره هماهنگی و تلفیق حسابها ارسال نمایند.

1394/6/2 دوشنبهپیام تبریک مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان به مناسبت هفته دولت


1394/5/27 سه شنبهوزیر اقتصاد تاکید کرد:تعامل هر چه بیشتر سیستم مالیاتی، گمرک و قوه قضاییه با تولید کنندگان در فضایی همدلانه

وزیر امور اقتصادی و دارایی بر سیاست این وزارتخانه مبنی بر ایجاد فضای تفاهمی و همدلانه میان سیستم مالیاتی، گمرک و قوه قضاییه با تولید کنندگان تاکید کرد.

1394/4/25 پنجشنبهچهارمین جلسه کارگروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع استان اصفهان در سال 94

آقای صبوحی دبیرستاد درآمد استان از وصول درآمد استان در خرداد ماه سال جاری خبرداد...

1394/4/21 يكشنبهنامه مهم وزیر اقتصاد به معاونت ها و سازمان های زیرمجموعه در خصوص عملکرد سال گذشته

نامه مهم وزیر اقتصاد به معاونت ها و سازمان های زیرمجموعه در خصوص عملکرد سال گذشته وزیر امور اقتصادی و دارایی اقتصاد طی نامه های جداگانه خطاب به معاونین وزارت اقتصاد و روسای سازمانهای تابعه، نکاتی را در جهت بهبود فعالیتهای دستگاههای تابعه خواستار شد.

بيشتر

خبر به روایت تصویر
اوقات شرعي
True
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MefaGuest)


Powered By Sigma ITID.