وزارت امور اقتصاد و دارایی
صفحه خانه
تماس با ما
English
پيوندها
پايگاه اطلاع رساني دولت
درگاه ملي خدمات الكترونيكي ايران
 

دومین جلسه هم اندیشی مدیران کل منطقه 4 کشور

دومین جلسه هم اندیشی مدیران کل امور اقتصادی ودارایی منطقه 4 کشور در اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان برگزار گردید.
ششمین جلسه ذیحسابان و معاونین ذیحساب دستگاههای اجرایی استان

ششمین جلسه ذیحسابان دستگاههای اجرایی استان با حضور مدیرکل نظارت بر ذیحسابیها و مدیرکل هماهنگی و تلفیق حسابها و روشهای حسابداری وزارت امور اقتصادی ودارایی برگزار گردید
حضور مدیران و کارکنان اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان در مراسم تشییع دو شهید جنگ تحمیلی

آقای صبوحی مدیرکل امور اقتصادی ودارایی به همراه معاونین و کارکنان اداره کل در مراسم تشییع پیکر پاک دو تن از شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به نام های شهید حسن عباسی تودشکی که در سال 1362 در عملیات خیبر به شهادت رسید و شهید سید ابوالقاسم معین الدینی از فرماندهان گردان های ارتش جمهوری شرکت نمودند.
حضور مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اصفهان در ششمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش

مرکزخدمات و ستادسرمایه گذاری استان اصفهان با حضور و پرپایی غرفه در این نمایشگاه به معرفی وتشریح مزایا، اولویت ها و فرصت های سرمایه گذاری در بخش های مختلف فعالیت اقتصادی استان اصفهان پرداخت
بازدید معاون محترم وزیر از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اصفهان

جناب آقای صادقی گلمکانی معاون محترم وزیر امور اقتصادی ودارایی به همراه جناب آقای طباطبایی پور رئیس مرکز حراست و جناب آقای هاشمی مدیرکل امور استانهای وزارت امور اقتصادی ودارایی از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اصفهان بازدید نمودند.
آرشيو
1393/8/26 دوشنبهجلسه ذیحسابان و معاونین ذیحساب باحضور مدیرکل و معاونین دیوان محاسبات استان

آقای صبوحی بحث پیگیری در زمینه تسویه و واریز اقلام سنواتی را از اولویتهای کاری ذیحسابان برشمرد و از تلاش و پیگیری آنها در تسویه و واریز این اقلام تشکر نمود.

1393/8/17 شنبهوزیر اقتصاد عنوان کرد:فردای روشن اقتصاد کشور، حاصل الگوپذیری از آموزه های امام حسین (ع)

وزیر امور اقتصادی و دارایی رشد سرمایه گذاری، تولید ناخالص داخلی و کاهش نرخ رشد تورم طی بیش از یک سال اخیر و بروز نشانه های فردای روشن برای اقتصاد کشور را، حاصل الگو پذیری مردم و دولت از آموزه های امام حسین (ع) و وقایع جانسوز کربلا عنوان کرد.

1393/8/4 يكشنبهچهارمین جلسه ذیحسابان و معاونین ذیحساب در سال 93

آقای صبوحی مدیر کل امور اقتصادی ودارایی استان بیان داشت: یکی از معیارهای ارزیابی استان ها در سال جاری بحث تسویه و واریز اقلام سنواتی در استان ها می باشد و پیگیری این امر می بایست از اولویت های کاری ذیحسابان باشد.

1393/7/28 دوشنبهطیب نیا در مصاحبه با شبکه سی سی تی وی چین مطرح کرد؛مدیریت کارآمد اقتصاد، تحریم ها را نا کارآمد کرد

شبکه سی سی تی وی چین در حاشیه اجلاس پاییزه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول در گفتگویی با علی طیب نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان به بررسی وضعیت اقتصاد ایران، تحولات بین المللی و روابط فی مابین ایران و چین پرداخت.

1393/7/26 شنبههفتمین جلسه کارگروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع استان اصفهان در سال 1393

دبیر ستاد درآمد بیان داشت: تا پایان شهریورماه درآمدهای استان معادل 96 درآمد مصوب است که در این زمینه تلاش های دستگاههای اجرایی بویژه اداره کل امور مالیاتی قابل تقدیر می باشد.

1393/7/10 پنجشنبهدیدار مدیرکل امور اقتصادی ودارایی از جانبازان انقلاب اسلامی در هفته دفاع مقدس

مدیرکل امور اقتصادی ودارایی به همراه مسئولین اداره کل بنیاد شهید انقلاب اسلامی ومعاونین ، رئیس حراست و روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی و با حضور در منزل از جانبازان گرانقدر جنگ تحمیلی تقدیر و تجلیل نمود

1393/6/19 چهارشنبهطیب نیا در همایش تبیین سند راهبردی وزارت اقتصاد تاکید کرد:افزایش تولید و ثروت آفرینی راهکارهای خروج از رکود و توسعه عدالت

وزیر امور اقتصادی و دارایی در همایش برنامه ای برای آینده ، تفاهمی پایدار برای تحولی ماندگار ضمن ارایه تحلیلی از وضعیت کنونی اقتصاد کشور راه خروج از مشکلات اقتصادی نیم قرن اخیر را افزایش تولید و ثروت آفرینی و اتکاء به درآمدهای پاک مالیاتی اعلام کرد.

1393/6/5 چهارشنبهتجدید میثاق مدیران و کارکنان اداره کل با شهدای انقلاب اسلامی در هفته دولت

مجموعه مدیران و کارکنان اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان در هفته دولت با حضور در گلستان شهدای اصفهان با آرمانهای شهدای انقلاب تجدید میثاق نمودند.

1393/6/4 سه شنبهتجلیل از مدیران و کارمندان نمونه اداره کل به مناسبت هفته دولت

به مناسبت هفته دولت و روز کارمند از مدیران ، کارمندان نمونه اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

آرشيو
اطلاعيه ها
نظرسنجي سازمان امور اقتصادي ودارايي استان اصفهان
امكان ارسال پيام كوتاه به سازمان امور اقتصادي ودارايي استان اصفهان
ساير اخبار اقتصادي استان
خبر به روايت تصوير
اوقات شرعي
True
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MefaGuest)


Powered By Sigma ITID.