صفحه خانه
تماس با ما
English
پیوندها
پايگاه اطلاع رساني دولت
درگاه ملي خدمات الكترونيكي ايران
 
وزیرمحترم اقتصاد در راهپیمایی روز قدس عنوان کرد:پس از لغو تحریم‌ها نیزمسیر اقتصاد مقاومتی را ادامه خواهیم داد
دکتر علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی ودارایی به همراه مدیران و کارکنان زیر مجموعه وزارت متبوع در استان ، همگام با مردم مومن و روزه دار اصفهان در مراسم راهپیمایی روز قدس شرکت نمودند.


دومین گردهمایی ذیحسابان و معاونین ذیحساب دستگاههای اجرایی استان در سال 94
آقای صبوحی عنوان داشت: با توجه به تأمین نقدینگی اعتبارات تملک دارائی های سرمایه ای سال 93 و فرصت محدود سال مالی اعتبارات مذکور از همکاران ذیحساب خواست ، همکاری موثر برای جذب بهینه مانده این اعتبارات را با دستگاههای اجرائی داشته باشند.


سومین جلسه کارگروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع استان اصفهان در سال 94
آقای صبوحی دبیر ستاد درآمد استان از ذیحسابان و معاونان ذیحساب دستگاه های اجرایی استان خواست که روند وصول درآمدهای استان را در پایان هر ماه با اهتمام ویژه مورد بررسی و پیگیری قرارداده و با آسیب شناسی، مشکلاتی را که باعث عدم تحقق درآمدهای دستگاه های اجرایی می شود را به دبیرخانه ستاد درآمد استان گزارش نمایند.


تقدیر و تجلیل از جانبازان اداره کل در روز میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز
آقای صبوحی مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان در روز میلاد علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز با جانبازان گرانقدر اداره کل دیدار و از آنان تقدیر و تجلیل نمودند.


1394/4/21 يكشنبهنامه مهم وزیر اقتصاد به معاونت ها و سازمان های زیرمجموعه در خصوص عملکرد سال گذشته

نامه مهم وزیر اقتصاد به معاونت ها و سازمان های زیرمجموعه در خصوص عملکرد سال گذشته وزیر امور اقتصادی و دارایی اقتصاد طی نامه های جداگانه خطاب به معاونین وزارت اقتصاد و روسای سازمانهای تابعه، نکاتی را در جهت بهبود فعالیتهای دستگاههای تابعه خواستار شد.

1394/4/20 شنبهوزیر اقتصاد خبر داد:برنامه دولت برای اختصاص فصل ویژه صنعت بیمه در برنامه ششم توسعه

وزیر امور اقتصادی و دارایی از برنامه دولت برای اختصاص یک فصل ویژه در برنامه ششم توسعه به منظور ارتقای جایگاه و توسعه صنعت بیمه با اتکاء به مشارکت بخش خصوصی خبر داد.

1394/1/27 پنجشنبهاولین جلسه کارگروه تخصصی درآمدهاو تجهیز منابع استان اصفهان در سال 94

آقای صبوحی دبیر ستاد درآمد استان گفت: درآمدهای عمومی استان طی سال 93 با تلاش و پیگیری کلیه دستگاههای اجرایی به طور کامل محقق و نسبت به سال قبل 40 درصد رشد داشته است.

1394/1/24 دوشنبهاولین گردهمائی ذیحسابان ومعاونین ذیحساب استان اصفهان در سال 94

آقای صبوحی در جلسه ذیحسابان از تلاش ها و زحمات همه ذیحسابان ، معاونین ذیحساب و مدیران مالی که با توجه به مشکلات کمبود نقدینگی با مدیریت صحیح در پرداخت ها و جذب و مصرف بهینه اعتبارات هزینه ای در سال قبل، عملکرد موفقی داشتند، تشکر نمود.

1394/1/23 يكشنبهبرگزاری مراسم بزرگداشت مقام زن و روز مادر در اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان

به مناسبت میلاد دخت نبی اکرم(ص)، عطای خداوند سبحان، کوثر قرآن حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن مراسم جشنی در اداره کل امور اقتصادی ودارایی اصفهان برگزار گردید و از بانوان اداره کل تقدیر گردید.

1394/1/20 پنجشنبهنشست بررسی فرصت های همکاری اقتصادی اصفهان و هند در اتاق بازرگانی اصفهان

نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اصفهان گفت: تا کنون12 کشور بالغ بر 7/1 میلیارد دلار در بخش های مختلف استان اصفهان سرمایه گذاری نموده اند و با توجه به پتانسیلها و فرصتهای سرمایه گذاری در اصفهان امید است هند نیز به عنوان سیزدهمین کشور در عرصه سرمایه گذاری خارجی اصفهان حضور یابد.

1393/12/26 سه شنبهکسب عنوان برترین دستگاه اجرایی استان اصفهان در هفدهمین جشنواره شهید رجایی توسط اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان

اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان موفق به کسب عنوان برترین دستگاه اجرایی استان و 4 رتبه اول در شاخص های ، اختصاصی ، مجموع شاخص ها و محور صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری در هفدهین جشنواره شهید رجایی استان گردید.

1393/12/23 شنبهحضور مدیران و کارکنان امور اقتصادی ودارایی در مراسم ویژه بزرگداشت شهدا

مدیران و کارکنان امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان در مراسم ویژه بزرگداشت شهدا که 21 اسفندماه در گلستان شهدای اصفهان برگزار گردید حضور یافتند.

بيشتر

خبر به روایت تصویر
اوقات شرعي
True
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MefaGuest)


Powered By Sigma ITID.