وزارت امور اقتصاد و دارایی
صفحه خانه
تماس با ما
English
پيوندها
پايگاه اطلاع رساني دولت
درگاه ملي خدمات الكترونيكي ايران
 
بازدید معاون محترم وزیر از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اصفهان

جناب آقای صادقی گلمکانی معاون محترم وزیر امور اقتصادی ودارایی به همراه جناب آقای طباطبایی پور رئیس مرکز حراست و جناب آقای هاشمی مدیرکل امور استانهای وزارت امور اقتصادی ودارایی از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان اصفهان بازدید نمودند.
هفتمین جلسه کارگروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع استان اصفهان در سال 1393

دبیر ستاد درآمد بیان داشت: تا پایان شهریورماه درآمدهای استان معادل 96 درآمد مصوب است که در این زمینه تلاش های دستگاههای اجرایی بویژه اداره کل امور مالیاتی قابل تقدیر می باشد.
دیدار مدیرکل امور اقتصادی ودارایی از جانبازان انقلاب اسلامی در هفته دفاع مقدس

مدیرکل امور اقتصادی ودارایی به همراه مسئولین اداره کل بنیاد شهید انقلاب اسلامی ومعاونین ، رئیس حراست و روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی و با حضور در منزل از جانبازان گرانقدر جنگ تحمیلی تقدیر و تجلیل نمود
تجدید میثاق مدیران و کارکنان اداره کل با شهدای انقلاب اسلامی در هفته دولت

مجموعه مدیران و کارکنان اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان در هفته دولت با حضور در گلستان شهدای اصفهان با آرمانهای شهدای انقلاب تجدید میثاق نمودند.
تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه اداره کل به مناسبت هفته دولت

به مناسبت هفته دولت و روز کارمند از مدیران ، کارمندان نمونه اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
آرشيو
1393/7/28 دوشنبهطیب نیا در مصاحبه با شبکه سی سی تی وی چین مطرح کرد؛مدیریت کارآمد اقتصاد، تحریم ها را نا کارآمد کرد

شبکه سی سی تی وی چین در حاشیه اجلاس پاییزه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول در گفتگویی با علی طیب نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان به بررسی وضعیت اقتصاد ایران، تحولات بین المللی و روابط فی مابین ایران و چین پرداخت.

1393/6/19 چهارشنبهطیب نیا در همایش تبیین سند راهبردی وزارت اقتصاد تاکید کرد:افزایش تولید و ثروت آفرینی راهکارهای خروج از رکود و توسعه عدالت

وزیر امور اقتصادی و دارایی در همایش برنامه ای برای آینده ، تفاهمی پایدار برای تحولی ماندگار ضمن ارایه تحلیلی از وضعیت کنونی اقتصاد کشور راه خروج از مشکلات اقتصادی نیم قرن اخیر را افزایش تولید و ثروت آفرینی و اتکاء به درآمدهای پاک مالیاتی اعلام کرد.

1393/5/18 شنبهمحمد باقر نوبخت عنوان کرد: توسعه و پیشرفت استان اصفهان، توسعه و پیشرفت کل کشور را به همراه دارد

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در شورای برنامه ریزی استان اصفهان گفت: استان اصفهان پتانسیل های فراوان در زمینه های مختلف دارد و توسعه و پیشرفت این استان ، پیشرفت و توسعه ی کل کشور را به همراه دارد .

1393/5/7 سه شنبهشرکت وزیر اقتصاد در مراسم نماز عید سعید فطر

دکتر علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی ودارایی روز سه شنبه به همراه مدیرکل امور اقتصادی و معاونین با حضور در میدان امام(ره) در مراسم نماز عید سعید فطر شرکت نمودند.

1393/5/6 دوشنبهپنجمین جلسه کار گروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع استان اصفهان

آقای صبوحی دبیر ستاد درآمد استان گفت: در سه ماهه اول سال جاری با 34درصد عدم تحقق درآمد روبرو بودیم که با تلاش های شبانه روزی اداره کل امور مالیاتی استان در تیرماه این عدم تحقق تا حد زیادی جبران شده و به 4درصد رسیده که با اعمال مبلغ مالیات بر ارزش افزوده در صورت وضعیت نهایی خزانه، درآمد تحقق یافته استان لغایت تیرماه به حدود 99 درصد خواهد رسید.

1393/5/5 يكشنبهحضور گسترده مدیران و کارکنان اداره کل امور اقتصادی ودارایی در راهپیمایی روز جهانی قدس

مدیران و کارکنان اداره کل امور اقتصادی ودارایی همانند سال‌های گذشته دوشادوش مردم ولایتمدار و روزه دار ایران و اصفهان فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر دادند.

1393/4/29 يكشنبهجلسه ستاد و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان درخصوص تهیه برنامه عملیاتی راهکارهای افزایش سرمایه گذاری

آقای صبوحی دبیرستاد سرمایه گذاری استان، فضای مثبت ایجاد شده در عرصه داخلی وخارجی در دولت تدبیر وامید را زمینه ساز رشد فعالیتهای اقتصادی در کشور دانست و اشاره داشت که برای افزایش رفاه جامعه تنها راه، حرکت در مسیر رشد اقتصادی مستمر وبالا می باشد.

1393/4/23 دوشنبهچهارمین جلسه کارگروه تخصصی درآمدها و تجهیز منابع استان اصفهان

آقای صبوحی دبیر ستاد درآمد استان اظهار داشت: درآمدهای مصوب استان درسال93 24درصد رشدداشته که بابرنامه ریزی وتلاش دستگاههای اجرایی بویژه اداره کل امور مالیاتی امیداست عدم تحقق 3ماهه سالجاری در وصولی تیرماه جبران گردد.

1393/4/17 سه شنبهاستاندار اصفهان اعلام کرد: 92 درصد صنایع استان، فعال و نیمه فعال هستند

رسول زرگرپور استاندار اصفهان گفت: 8 درصد از صنایع استان در وضعیت رکود و 92 درصد صنایع بین 25 تا 100 درصد فعالیت دارند.

آرشيو
اطلاعيه ها
نظرسنجي سازمان امور اقتصادي ودارايي استان اصفهان
امكان ارسال پيام كوتاه به سازمان امور اقتصادي ودارايي استان اصفهان
ساير اخبار اقتصادي استان
هدفمند کردن یارانه ها
خبر به روايت تصوير
اوقات شرعي
True
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MefaGuest)


Powered By Sigma ITID.